Εκλογές ΤΕΕ 2019 – Κατάλογος ιστοσελίδων παρατάξεων

{banner}

Παρακάτω μπορείτε να δείτε αναλυτικά, τους συνδυασμούς, τους εκπροσώπους τους και τους μεμονωμένους  υποψηφίους που κατέρχονται στις εκλογές της 3ης Νοεμβρίου 2019, ανά όργανο – ψηφοδέλτιο που έχουν θέσει υποψηφιότητα.

Οι συνδυασμοί αναφέρονται με τη σειρά που κατέθεσαν υποψηφιότητα στις υπηρεσίες του ΤΕΕ.

Όσοι συνδυασμοί και μεμονωμένοι υποψήφιοι έχουν δηλώσει επισήμως στο αρμόδιο τμήμα του ΤΕΕ την ιστοσελίδα της παράταξής τους, αυτή παρατίθεται στον πίνακα με ενεργό link.

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ που υπέβαλαν υποψηφιότητες για την ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ του ΤΕΕ και για άλλα όργανα

 

Α/Α ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ Α/ΤΕΕ και  ΕΕΕ και ΑΠΣ και ΠΣΑ
1 ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΑΜΑΚ) ΕΙΡΗΝΗ ΒΡΕΝΤΖΟΥ ΝΑΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ
2. ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΙΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΕΜΑΛΗΣ  

ΝΑΙ

 

ΝΑΙ

 

ΟΧΙ

 

ΟΧΙ

3. ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΤΕΕ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΝΑΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ
4. #block_ΤΕΕ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ & ΑΝΕΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΑ

 

ΝΑΙ

 

ΝΑΙ

 

ΟΧΙ

 

ΟΧΙ

5. ΔΥΝΑ.ΜΗ.-ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΙΒΑΛΙΔΗΣ ΝΑΙ ΟΧΙ ΝΑΙ ΝΑΙ
6. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ (ΑΚΜΗ) ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ ΜΑΝΣΟΥΡ ΝΑΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ
7. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΕΕ – ΑΝΕ.ΜΗ ΠΑΥΛΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΝΑΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ
8. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΑΝΙΟΣ ΝΑΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ
9. ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ -ΑΡ.ΑΓ.Ε.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΟΒΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΝΑΙ

 

ΝΑΙ

 

ΝΑΙ

 

ΝΑΙ

10. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ
11. ΔΚΜ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ
12. ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟ ΤΕΕ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΚΑΝΟΥΛΗΣ

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ
13. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΗ.ΠΑ.Μ) ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΟΡΟΠΟΥΛΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΝΤΑΣ (αναπληρωτής) ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ
14. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΖΗΣ

ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΚΗΣ

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ
15. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΗ.ΣΥ.Μ.) ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΛΗΣ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ
16. Δ.Ε.Σ.Μη (ΕλΕΜ-ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ) ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ

 

ΝΑΙ

 

ΝΑΙ

 

ΝΑΙ

 

ΝΑΙ

 

                                                                                                                                                

ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ στην ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ του ΤΕΕ

 

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
2. ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
3. ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
4. ΠΕΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ

 

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΠΟΥ ΥΠΕΒΑΛΑΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ

 

1 ΕΝΙΑΙΑ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
2 Μηχανικοί Η/Υ @ Πληροφορικής…γι΄ αυτά που μας ανήκουν ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΞΑΡΧΑΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
3 Ενωτική Επιστημονική Συνεργασία Μηχανικών Περιβάλλοντος ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
4 Χωροτάκτες-Πολεοδόμοι Μηχανικοί ΙΩΑΝΝΑ ΔΟΥΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΑΓΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ

ΝΑΥΠΗΓΩΝ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

6 Μαχόμενοι Μηχανικοί Περιβάλλοντος-Μαχόμενοι ΜΗ.ΠΕΡ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΑΓΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
7 Αριστερή Κίνηση Εργαζόμενων Αρχιτεκτόνων (ΑΚΕΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
8 Ενωτική Αριστερή Πρωτοβουλία Πολεοδόμων Χωροτακτών (ΕΑΠ Ποχ) ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
9 ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
10 ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΙΧΑΗΛ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
11 ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ ΧΩΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ (Α.Χ.Μ.ΜΕΤ.) ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΣΚΑΡΗΣ

ΣΤΕΛΙΟΣ ΒΡΑΔΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ
12 ΑΝΕΛΙΞΗ Μ.Π.Δ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
13 ΔΥΝΑ.ΜΗ.-ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΑΚΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΙΒΑΛΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
14. ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΔΥΝΑΜΗ-ΑΚΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΙΒΑΛΙΔΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
15. ΑΚΜΗ-ΔΥΝΑ.ΜΗ-ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
16 ΑΝΑΤΙΝΑΞΗ ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ
17 ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΝΩΤΙΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ-ΠΡ.Ε.Σ.Α. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
18 ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ – ΑΡ.ΑΓ.ΕΣ. ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
19 ΕλΕΜ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ & ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

 

Μπορείτε επίσης να δείτε την πλήρη ανακοίνωση των υποψηφιοτήτων, με όλα τα ονόματα των υποψηφίων ανά ψηφοδέλτιο και συνδυασμό, στην ειδική ιστοσελίδα του ΤΕΕ για τις εκλογές της 3ης Νοεμβρίου 2019: https://web.tee.gr/ekloges-tee-2019/

ή να κατεβάσετε τη σχετική ανακοίνωση: Ανακήρυξη Υποψηφιοτήτων (29/09/2019) (pdf 630kb)